Geen enkele organisatie van een evenement verloopt vanzelf. Er zitten altijd menselijke krachten en ideeën achter de effectieve uitwerking ervan. Zo ook voor de jaarlijkse Hovese Zomerendfeesten.
Hierover gingen we eens spreken met Willy Lemmens, voorzitter van de Hovese Middenstand.

In 1970 huwde hij met Frieda en vestigde zich in een nieuwe garage met woning aan de Kapelstraat 102 (vlak voor het station, nu keurslagerij De Laet-Van Haver). Hij was garagehouder voor het merk Toyota. Hij bleef dit doen tot begin 2000. Ondertussen had zijn vrouw een deel van het pand omgetoverd tot een tweedehandsboetiek voor kinderkledij.
Middenstandswerking Hove

Medewerkers gevraagd of einde zomerendfeesten ?

We bedanken Willy alvast voor de vele inspanningen die hij heeft gedaan voor de Hovese leefgemeenschap en hopen dat er snel extra versterkingen zich aanmelden voor de Hovese middenstandswerking. Het zou spijtig zijn moesten de Hovese Zomerendfeesten effectief verdwijnen. Dan zou Hove werkelijk verworden tot een echte residentiële slaapgemeente, waar de burgers zich niets meer aantrekken van het samenleven en enkel aan zichzelf denken!

