Zowat overal in de Westerse wereld en in Europa worden er steunacties voor Oekraïne georganiseerd na de Russische invasie in dat land. Zo ook in Hove. Idealistische burgers nemen binnen een beperkte kring initiatieven om de Oekraïense bevolking te ondersteunen, wat normaal is als men de dagelijkse TV-beelden bekijkt hoe het Russische leger in Oekraïne tekeer gaat.

Hovese hulp

Een idealistische Hovenaar kan via een collega hulpgoederen voor Oekraïne inzamelen. De materialen worden naar een dorp in Polen gestuurd, op 19 km van de grens met Oekraïne.

Er wordt specifiek naar verzorgingsmiddelen, pijnstillers, warme dekens, slaapzakken, thermisch ondergoed, enz … gevraagd. Ook blikvoeding, rijst, pasta, … kunnen mee.

Als men spullen wil meegeven, kan men ze op onderstaand adres gaan afzetten. De familie zorgt er dan voor dat ze goed terecht komen.

Wat heeft men NIET nodig : kleding, speelgoed en verse voeding.

Alvast bedankt voor uw medewerking.

Arne, Roxanne, Liv, Oscar & Ada.

De Ster, 56

2540 Hove

Tip : samenwerken voor Oekraïne !

Idealistische burgers die Oekraïne op één of andere wijze willen helpen, kunnen best contact opnemen met het gemeentebestuur, want zij zijn al via een intercommunale werking bezig hulp voor Oekraïne te coördineren. Vele kleintjes maken immers één groot !

Foto’s (c) Gazet van Hove.