De aannemer is die dag voor het storten van een vloerplaat uitzonderlijk aan het werk van 06.00 uur ’s morgens tot mogelijks 24.00 uur.

De firma Hooyberghs bouwt in opdracht van Thuisrand BV 21 appartementen, een appartement voor begeleid wonen en een bewonerslokaal op de site van het voormalige ‘Lepelhof’.

De graafwerken zijn afgerond en nu staat het storten van de vloerplaat van de kelder op het programma. De plaat wordt vervolgens afgewerkt door ze te polieren. Bij dit proces wordt het vers gestort beton met betonpoliermachienes dezelfde dag nog glad afgewerkt zodat er een vlak afgewerkt oppervlak ontstaat. De timing hiervan is belangrijk om een goed resultaat te bekomen.

wijlen het Lepelhof

Timing

Om dit proces in 1 dag te kunnen voltooien werd uitzonderlijk een toelating gegeven om op woensdag 18 oktober 2023 te werken tussen 06.00 en 24.00 uur.

Info

Mocht je toch nog vragen hebben, kan je naar de aannemer een e-mail sturen met vermelding van referentiecode MORLE0418A in het onderwerp.

Bedankt voor het begrip bij deze uitzondering.

foto’s (c) Gazet van Hove.