Gemeente Hove

Zitting van maandag 14 september 2026 – Om 08.18u.

In Raadzaal gemeentehuis, Geelhandlaan 1 – 2540 Hove

Het college van burgemeester en schepenen keurt de notulen van de vorige zitting goed.

Het college van burgemeester en schepenen besluit om de bestaande woning, bestaande uit twee woonentiteiten, op te nemen in het vergunningenregister als “vergund geacht”.

Het college van burgemeester en schepenen neemt kennis van de beslissing van het FANC.

Het college van burgemeester en schepenen neemt kennis van een attest van verdeling.

Het college van burgemeester en schepenen levert een voorwaardelijke omgevingsvergunning af voor aanleggen van een zwembad en regulariseren van een tuinhuis.

De frequentie van de ophaling snoeihout op afroep wordt aangepast

Het College van Burgemeester en Schepenen neemt kennis van het verslag van de verkeerscel van 8 juni 2026.

Het college van burgemeester en schepenen keurt de bestelbons goed.

Het college van burgemeester en schepenen verklaart het kohier op de reclamedrukwerk belasting uitvoerbaar.

Het college van burgemeester en schepenen verleent een grafconcessie voor 3 personen.

Het college van burgemeester en schepenen gaat akkoord met de organisatie van de Lichtjestocht op zaterdag 7 november 2026.

Het college van burgemeester en schepenen gaat akkoord met de plaatsing van 7 struikelstenen in Hove.

Het college van burgemeester en schepenen keurt de deelname aan Sportregio Connect ILV. Beweegmeedag 2026 – seniorensportdag interlokaal, goed.

Het college van burgemeester en schepenen neemt kennis van een arbeidsongeval.

Het college van burgemeester en schepenen keurt de externe mobiliteit van de gemeente naar het OCMW, de vaststelling van het kader en de afspraken m.b.t. de procedure, samenstelling selectiecommissie voor de deeltijdse contractuele functie van medewerker DGAT met een dienstprestatie van 80%.

foto’s (c) Gazet van Hove.