50ste Narrenstoet met extra activiteiten
BOECHOUT
Sinds mensenheugenis wordt er kermis gevierd in de wijk Boshoek in Boechout. Sedert 1977 heeft de Narrenclub vzw de organisatie van de stoet en de kermis op zich genomen. Naar aanleiding van de 50 ste uitgave organiseerde de Narrenclub extra activiteiten in en om de feesttent op het pleintje in de Boshoek. Het trok een massa mensen die van leute en plezier houden.
Vrijdag en zaterdag was er al heel wat volk in deze gezellige wijk in Boechout en op zondag werd dit nog eens extra overgedaan voor de 50ste Narrenstoet. Deze vertrok om 14u. met talrijke nevenattracties zoals struisvogelpik, kermiskramen, springkastelen, kindergrime en houthakkersdemonstratie … In de stoet reden er 35 wagens mee. Boechouts burgemeester Koen T’Seyen kreeg het gezelschap van een 20-tal ex-missen Boshoek. Er waren ook de lokale reuzen die in een nieuw kader werden gekleed en enkele reuzen van buurgemeenten.
Doorlopend was er show en muziek aan de feesttent en in de vooravond Travestie show : The New Generation. De toegang was volledig gratis.
De Heemkundige kring Boechout is bezig aan een boekwerk over de Narrenstoet van de Boshoek.
In oktober e.k. organiseert men er een rommelmarkt.
Radio Frekwent was er zaterdag al en had een hele fijne babbel met iemand van de organisatie.
Radio Frekwent FM 105.1 – de vrije radio van de Antwerpse Zuidrand
Foto’s : © Gazet van Hove.














