Onderwijs : Albrecht Rodenbachschool
Leerkrachten en leerlingen organiseerden een wafelverkoop. Met de opbrengst ervan kocht de school een caravan.
De caravan staat voortaan op de speelplaats. De leerlingenraad is volop bezig met het schilderen en inrichten ervan. Het is dan ook echt een caravan van en voor de leerlingen !

Tijdens de speeltijden kunnen ook alle andere leerlingen de caravan reserveren. Zo kunnen ze dan gezellig met vrienden een gezelschapsspelletje spelen of gewoon even chillen. Het is de bedoeling dat er maximum zes leerlingen tegelijk in de caravan zijn.
Even weg van de drukte, om extra aandacht voor elkaar te hebben of gewoon om wat te spelen, te praten of te luisteren naar elkaar. Nog even geduld en onze caravan is er helemaal klaar voor !
www.rodenbachschool.be .
Foto’s (c) Gazet van Hove.


