In Hove is er op verschillende plekken structureel overlast door zwerfafval. Samen met Mooimakers gaan we de strijd aan.

We plannen allerlei acties met verschillende partijen, maar we zijn ook op zoek naar jou ! We zoeken geëngageerde vrijwilligers die bereid zijn om zelf de handen uit de mouwen te steken. Erger jij je ook zo aan zwerfafval ? Schuilt er een Mooimaker in jou ? Maak dan (online) een afspraak en kom naar de dienst Omgeving (gebouw links voor het gemeentehuis) of breng een bezoekje aan de bibliotheek voor jouw eigen grijpstok, vuilzakken, handschoenen en een fluohesje. De actie geldt zolang de voorraad strekt.
Voor meer info kan je van maandag tot en met woensdag terecht bij de milieudienst via milieu@hove.be of 03 / 460 33 47. De eerste actie zal van start gaan in het derde weekend van juni. Meer info volgt nog via infoHove juni en de gemeentelijke website !
Foto’s (c) Gazet van Hove.


