zondag 20 maart 2022 – van 14.00u. tot 17.00u.

Naar jaarlijkse traditie organiseert de afdeling Land van Reyen haar ledenvergadering in januari. Omdat het werkingsgebied van onze afdeling zich uitstrekt over drie gemeenten – Boechout/Vremde, Mortsel en Lint – werken we met een beurtrol. Vorig jaar kozen we omwille van de coronamaatregelen voor een wandeling in Lint. Dit jaar zal Mortsel een samenkomst plannen voor de leden van Natuurpunt en hun gezinsleden op zondagnamiddag 20 maart 2022.
Let wel : om corona-veilig samen te komen zal de bijeenkomst misschien niet in de Hoeve Dieseghem plaats vinden maar in zaal t’Parkske, Edegemstraat 26, Mortsel. Dus vlak voor datum nog even checken op deze site, of laat je inlichten via onze nieuwsbrief.
- De deuren gaan open om 14u00.
Uiteraard zullen wij de geldende coronamaatregelen strikt opvolgen. Dit betekent CST-controle, mondmaskers en voldoende verluchting. Ja , zelfs tijdens de wintermaanden zullen deuren en ramen geopend zijn. - Om 14u30 start een lezing (ca. 30 min.) van een medewerker van het team van het Regionaal Landschap Rivierenland vzw (RL RL, meer info: https://www.rlrl.be ), waar sinds begin dit jaar de gemeenten van de Zuidrand77 rond Antwerpen (dus ook de drie gemeenten van ons werkingsgebied) deel van uitmaken. Als partner zal Natuurpunt de komende jaren bekijken welke terrein-projecten het samen met hen kan realiseren rond natuur en landschap & toerisme. Wil je kennismaken met deze organisatie ? Kom dan luisteren tijdens de nieuwjaarsreceptie.
- Er staat ook een toespraak op het programma van onze voorzitter Fred die zal terugblikken op het afgelopen jaar.
De Natuurpuntwinkel zal gewoontegetrouw open zijn (o.a. de Natuurpuntkalender en de agenda 2022 zullen te koop zijn).
Er wordt ook een nieuwjaarsdrankje gratis aangeboden aan alle gezinsleden.
Daarna kan je nog wandelen in ons natuurreservaat Klein-Zwitserland. Echt de moeite ! Want het afgelopen coronajaar zijn daar echt mooie werken uitgevoerd die het wandelen nog aangenamer maken (inkomsluizen, nieuwe infopanelen etc.) .
We volgen de coronamaatregelen goed op en zullen mogelijke wijzigingen op tijd hier vermelden.
Allicht zullen we nog Oranjetipje – onze nieuwsbrief – verzenden voor 30 maart ter herinnering en met de laatste inlichtingen. Ben je niet op die nieuwsbrief ingeschren, houd dan deze kalender in het oog.
Mogelijk moet je inschrijven.
Bezoek op tijd onze website voor de meest recente informatie -www.landvanreyen.eu .


