Op verschillende locaties op en aan het Jef Van Hoofplein kunnen kinderen op zondag 20 november kennismaken met uiteenlopende kunstvormen. Er zijn workshops voor verschillende leeftijden. De plaatsen zijn beperkt, inschrijven is dus verplicht.
Dieren in het boekenbos (4 – 7 jaar)
Ontdek hoe je van oude boeken en tijdschriften grappige en mooie diertjes kan maken.
- Start : 10 en 11 uur (telkens 45 minuten)
- Bibliotheek Boechout (1 ouder per kind blijft aanwezig in de bib tijdens de workshop)
Later word ik kunstenaar (6 – 9 jaar)
Wat is een kunstenaar ? Iemand met een snor en een penseel in de hand ? We gaan op zoek naar de persoon achter de kunstenaar en gebruiken penselen, kleurpotloden en krijt om zelf een artiest te worden. Alle kunstvormen komen aan bod en we doen er ons eigen ding mee! Zo komen we te weten welke kunstenaar er in onszelf schuilt en in de wereld.
- Start : 10 uur (duurt twee uur)
- Beeldacademie, Jef Van Hoofplein 21
- een workshop van Trill

VR 360° (9 – 12 jaar)
In deze workshop gaan we op ontdekkingsreis door de virtuele wereld. We gaan aan de slag met een 360° camera, maken een ‘fotosphere’ en wandelen als een reus op een mini-planeet. We experimenteren met allerlei leuke 360° trucjes en gaan op zoek naar nieuwe uitdagingen. Onze foto’s en filmpjes bekijken we daarna op een smartphone en een VR-bril in 3D.
- Start : 10 uur (duurt twee uur)
- Polyvalente zaal, Jan Frans Willemsschool, Jef van Hoofplein 22
- een workshop van Trill
Film ‘Minuscule 2’: het tropische avontuur (vanaf 6 jaar)
Een jong lieveheersbeestje komt per ongeluk terecht in een doos die verstuurd wordt naar een tropisch eiland. Zijn vader reist hem achterna, samen met een bevriende zwarte mier en een spin. Lukt het hen om veilig terug te keren?
- Start : 10 uur (duurt anderhalf uur)
- Podiumacademie, Jef Van Hoofplein 21A

Foto’s (c) Gazet van Hove.

