Ongewone bezoekers

Opgepast, buurt Mortselsesteenweg/ Jozef Lambrechtslei

Vandaag stond een dame met haar auto al een hele tijd voor de oprit. Ze was ‘aan het bellen’ met alle ramen open maar duidelijk meer bezig met de straat observeren.

Toen ik buitenkwam, naar haar richting stapte met mijn gsm in de hand (ik deed er niets mee) ging ze er vliegensvlug vandoor. Gezien haar reactie, leek ze dus niet zomaar gestopt te zijn om te bellen want dan raas je niet als een zot weg ! Ik heb net de tijd gehad om een foto te nemen en ze schold mij heftig uit (raam open).

Vorige week ben ik een gelijkaardige dame tegengekomen in de Jozef Lambrechtslei, niet in een auto maar gewoon op het voetpad. Ik wandelde met miin hond en op de retour stond ze nog steeds op dezelfde plaats. Ze was ‘aan het bellen’ en keek heel de tijd rond. Toen ik stopte en wat langer in haar buurt bleef, vroeg ze mij plots de weg naar Mortsel ?? Om 19u ‘s avonds, terwijl ze al een half uur stond ‘te bellen’ op dezelfde plaats. Toen ik vroeg waar ze precies naartoe wou, wist ze het niet en vroeg ze opnieuw de weg naar Mortsel. Ze had ook een gsm dus ze kon de weg gemakkelijk vinden op google maps.

Dit vind ik toch wel vreemd. Ik heb een mail gestuurd naar de lokale agent van Hove. Kan ik dat nog elders melden ?

(c) hoplr 27/06/2023

foto’s (c) Gazet van Hove.