Gemeenteraad Hove, dinsdag 27 februari 2024
Bij een vraag van raadslid Jo Ampe (HB) over de heraanleg van de straat De Ster in de Bloemenwijk kwam het tot een oplopende discussie met schepen van openbare werken Lenn De Cleene (N-VA). De interpellant had kritiek op de plaatsing van een wadi schuin in de hoek tegen het weggetje naar de Wouwstraat en over de andere verharding zoals in de Jos Coveliersstraat. “De wadi is te groot en er middenin nog een speeltuig plaatsen is gevaarlijk want te dicht bij de weg” aldus Ampe.

Verder had hij ook nog commentaar op technische uitwerkingen bij de heraanleg van de Onderwijsstraat en de Wouwstraat.
Schepen De Cleene antwoordde : “ik ruik een minachtend geurtje rond deze zaak naar de diensten toe. Die wonen niet allemaal in Hove. U geeft een hele visie, maar wat is nu uw concrete vraag naar mij toe ?”
Jo Ampe terug : “dit is geen minachting naar het personeel. Er zitten veel onduidelijkheden in de plannen. Er is onvoldoende kennis aanwezig. De fietsverbinding naar de Wouwstraat moet blijven.”
De schepen sprak af met Ampe dat hij hem schriftelijk zal antwoorden op zijn opmerkingen.
De bewoners van De Ster mogen in de maand maart een uitnodiging verwachten rond een bewonersvergadering over de heraanleg van hun straat.
Incident gesloten.

Foto’s © Gazet van Hove .

