HOVE
Boekstart wil ouders aanmoedigen om hun kinderen zo vroeg mogelijk boekjes én de bibliotheek te ontdekken.
Wist je dat Hove al vijf jaar een Boekstart-gemeente is ? Jonge ouders die in Hove wonen krijgen een Boekstart-pakket wanneer hun baby zes en vijftien maanden oud is. De pakketten worden uitgedeeld in de bibliotheek en in BKO De Mikado.

Boekstart, wat is dat ?
Boekstart wil je samen met je baby of peuter laten genieten van boeken, want wat je vroeg leert, leer je voor het leven. Zo is dat ook met lezen. Door jonge kinderen vroeg te laten kennismaken met boeken, gaat er een wereld van verbeelding én nieuwe woorden voor hen open.
Ook de bibliotheek van Hove deelt boekstartpakketjes uit aan baby’s van zes maanden en peuters van vijftien maanden. Kom langs aan onze balie en breng de brief van de gemeente (voor baby’s) of de bon van Kind & Gezin (voor peuters) mee.
Kom eens langs, ontdek onze collectie boekjes speciaal voor baby’s en peuters (0-2 jaar) en geef je kindje al vroeg een goede boekstart !

Foto’s (c) Gazet van Hove .

