Gemeente Hove

Zitting van maandag 18 mei 2026 – Om 08.12u.

In Raadzaal gemeentehuis, Geelhandlaan 1 – 2540 Hove

Het college van burgemeester en schepenen keurt de notulen van de vorige zitting goed.

Het college van burgemeester en schepenen neemt akte van de gehele overdracht van een vergunning voor een iioa.

Het college van burgemeester en schepenen keurt de terugbetaling van de waarborgsom, die uit hoofde van deze omgevingsvergunning werd gestort, goed. (vijf dossiers)

Het college van burgemeester gunt de aankoop van één stroomgroep voor op aanhangwagen en één draagbare stroomgroep.

Het college van burgemeester en schepenen neemt kennis van de gewijzigde regelgeving inzake BIV voor elektrische voertuigen en keurt de te betalen belasting voor de elektrische voertuigen van BKO De Mikado goed.

Het college van burgemeester en schepenen neemt kennis van de gewijzigde regelgeving inzake BIV voor elektrische voertuigen en keurt de te betalen belasting voor een elektrisch voertuig goed.

Het college van burgemeester en schepenen keurt de bestelbons goed.

Het college van burgemeester en schepenen verleent toelating voor het organiseren van het plantjesweekend voor Kom op tegen Kanker in 2026.

Afsprakenkader voor de uitvoering van het lokaal integratiebeleid

De medewerkers van de communicatiedienst stellen het communicatieplan 2026-2031 voor; het college van burgemeester en schepenen keurt het goed.

Het college van burgemeester en schepenen verleent toelating tot het uitreiken van een bestuurderspas.

Het college van burgemeester en schepenen verleent een columbariumconcessie voor 1 persoon.

Het college van burgemeester en schepenen legt in een addendum het perceelsnummer vast van het afgesplitste perceel van de Rodenbachschool in kader van het goedgekeurde protocol van overdracht.

A. Rodenbachschool

Het college van burgemeester en schepenen neemt kennis van de besluiten algemeen directeur op het vlak van personeelsaangelegenheden in het kader van het dagelijks personeelsbeheer tijdens de maand april 2026

Het college van burgemeester en schepenen keurt de aanstelling van een jobstudent goed.

Het college van burgemeester en schepenen keurt een aanstelling goed.

Het college van burgemeester en schepenen keurt de evaluatiecriteria financieel directeur goed.

Het college van burgemeester en schepenen keurt de samenstelling van de selectiecommissie goed.

Het college van burgemeester en schepenen keurt het zwembadvervoer voor schooljaar 2026-2027 goed

Het college van burgemeester en schepenen keurt het verlofstelsel goed.

Het college van burgemeester en schepenen beslist over de locatie van de diensten na de renovatie van de site van het gemeentehuis.

gaat het C.B.S. na de vergadering eens goed ‘potten pakken’ ???

foto’s (c) Gazet van Hove.