Er zullen de komende dagen verschillende wielerwedstrijden in Kontich en de grote regio plaatsvinden. Enkele ritten zullen ook over Hovese straten plaatsvinden, vnl. in de zuidelijke kant van de Lintsesteenweg en de Boshoekstraat. Hou daar dus rekening mee.

Kan een afbeelding zijn van 2 mensen, fiets en tekst

Van donderdag 4 juli tot en met zondag 7 juli vindt in onze gemeente de 60ste editie plaats van de wielerwedstrijd; de Sint-Martinusprijs. Hier ontdek je meer over het programma dat wordt voorzien en de verkeersmaatregelen die we nemen.

Mads Pedersen, Rik Van Linden, Edwig Van Hooydonck, Julien Vermote en Marcel Kittel. Het zijn maar enkele van de winnaars van de Kontichse Sint-Martinusprijs voor junioren. Benieuwd welke talentvolle renner de 60ste editie van deze wielerwedstrijd wint? Kom dan zeker kijken !

Tijdens de Sint-Martinusprijs is het centrum van Kontich moeilijk te bereiken. We nemen een aantal verkeersmaatregelen, om de wedstrijd vlot en veilig te laten verlopen voor iedereen. Bedankt om hiermee rekening te houden.

Je ontdekt het programma en de verkeersmaatregelen op onze vrijetijdswebsite: www.uitinkontich.be/content/detail/1359/sint-martinusprijs-wielerwedstrijd-2024.

foto’s (c) Gazet van Hove .