
De komende weken wordt er gewerkt aan de Antwerpsesteenweg. Twee verkeersplateau’s worden heraangelegd.
De werken gebeuren door aannemer Wawebo in twee fasen. Gelieve er rekening mee te houden dat de onderstaande timing en planning onder voorbehoud zijn van weers- en andere onvoorziene omstandigheden.
Fase 1
Van maandag 4 april tot en met vrijdag 8 april wordt een verkeersplateau hersteld ter hoogte van de Antwerpsesteenweg 113.
Omwille van deze werken, wordt de Antwerpsesteenweg doodlopend aan de werkzone gedurende bovengenoemde periode.
We voorzien daarom gedurende de werkperiode een omleiding langs de Helenaveldstraat, Hoogmolenlaan en Altenastraat.
Fase 2
Van maandag 11 tot en met vrijdag 15 april worden de klinkers aan het kruispunt van de Pluyseghemstraat en Antwerpsesteenweg vervangen over de volledige breedte van de rijbaan.
Omwille van deze werken wordt de Antwerpsesteenweg doodlopend aan de werkzone gedurende bovengenoemde periode. Tijdens de werken wordt het eenrichtingsverkeer in de Pluyseghemstraat tussen de Antwerpsesteenweg en de Bochtstraat tijdelijk opgeheven.
We voorzien gedurende de werkperiode twee omleidingen. Enerzijds langs de Edegemsesteenweg – Altenstraat en anderzijds langs de Hofstraat – Bautersemstraat – Wipstraat.
Meer info
Voor meer informatie over de werken, kan u contact opnemen met de aannemer op het nummer 03 / 727 01 11 of door te mailen naar sara@wawebo.be.
Foto’s (c) Gazet van Hove.

